O nás

Individualní přístup

Truhlářství Zajíček je na trhu již od roku 2005 a pro své zákazníky zajišťujeme kompletní návrh, výrobu, dodávku a montáž nábytku. Individuální přístup, svědomitost a precizní zpracování. To jsou důvody, proč využít služby.

Návrhy interiéru

Jedním z hlavních sortimentů firmy je interiérový nábytek vyráběný z různých materiálů (masiv, aglomerované mat.). Pro správnou funkčnost doplňujeme nábytek osvědčeným kováním. Vyrábíme jak jednotlivé díly nábytku, tak i kompletní sestavy. Jsme schopni vybavit soukromé interiéry jako obývací pokoje, ložnice, kuchyně, ale veřejné prostory jako školy, čekárny a jiné.

Nábytek na míru

Vyrábíme nábytek na míru do domů, bytů, kanceláří, restaurací, obchodů a jiných prostorů. Navrhujeme vhodný materiál pro výrobu klasického i atypického nábytku. Specializujeme se na výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní, masivních dveří, nábytku do dětských pokojů a ložnic.

Kvalita

Stolařství Zajíček staví na dobré pověsti rodinné firmy. Díky tomu, že máme široký výrobní program zakázkové výroby, kvalitní strojové vybavení a výrobní zázemí, dokážeme nabízet řešení z kvalitních materiálů za solidní ceny a profesionální služby.

Řezbářství

Zabýváme se řezbářstvím a jsme schopni vyrobit dřevěné sochy, bisty, reliéfy a jiné předměty jako misky, lžíce atd. Jako materiál požíváme lipové dřevo, které, je-li dobře vybráno a upraveno, poskytuje mnoho možností pro ztvárnění detailů i pro povrchovou úpravu. Také používám včelí vosk a různé oleje, zdůrazňující přednosti dřeva.